Loading...
Hakkımızda 2019-10-14T10:06:15+00:00

BİZ, KİMİZ?

Anıltek Mobilya olarak çeyrek asrı arkamızda bırakmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geçen süre zarfında binlerce projeye imza attık ve daima bölgemizin lider mobilya üreticilerinden birisi olmayı başardık. Bu karşın yakaladığımız başarıları kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla yolumuza devam ediyoruz.

Estetik ve kullanışlı Mobilyalar

Alanında deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyor, en gelişmiş altyapı eşliğinde hizmet veriyoruz. Uygulamalarımızın kaliteli, uzun ömürlü, estetik ve fonksiyonel olmasını tercih ediyor, yaşam alanlarınızı yeni baştan dizayn ediyoruz.

Misyonumuz

Anıltek Mobilya olarak kanunlara ve yasal düzenlemelere harfiyen uyarak iş ahlakımızdan taviz vermemek. Emeğe ve insana değer vermek. Müşteri beklenilesilerini ön planda tutarak, her kesimden tüketicinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermek.

Yüksek Motivasyon

Üretimden pazarlama ve dağıtıma kadar bütün aşamalarda üstün iş ahlakına uymak. Dürüst çalışma ilkesiyle sadece müşterilerimizin değil, rakiplerimizin de saygısını kazanmak. Her alanda en iyi olmak amacıyla yüksek bir motivasyon ile öne çıkıp iş birliğiyle başarıya kavuşmak. Profesyonelliği, tecrübeli, dinamizmi ve huzur dolu bir iş ortamını birleştirmek…

Takım Ruhu Bilinci

Başarının takım ruhuyla daha kolay ve hızlı elde edildiğinin bilincinde olarak idealleri her geçen gün daha ileriye taşımak ve her gün yeni bir adın daha atmak.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma Prensibi

Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu kapsamda çalışma sürecimizi tamamen sizlerle koordineli yürütüyor, ihtiyaçlarınızı tespit ederek hayallerinizdeki projelerin hayata geçirilmesi için çaba sarf ediyoruz.

Vizyonumuz

Anıltek Mobilya olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en kısa sürede uygulayan bir firma olmayı vizyon ediniyoruz. Sektördeki yenilikleri dünya genelinde takip ediyor, en trend tasarımların, ürünlerin ve modellerin bünyemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. En gelişmiş altyapı ile öne çıkıyor, kişiye özel tasarımları daha en güzel halleriyle gerçeğe dönüştürüyoruz.

Ülkemizin Marka Yüzü Olmak

Sürekli büyümek, mobilya sektöründe Türkiye’nin lideri pozisyonuna gelerek bunu korumak hedefindeyiz. Marka bilinirliğimiz arttırarak ülkemizin dünyaya açılan, dünya genelinde ülkemizin temsilcisi olmaya çalışıyoruz.

Yenilikçi ve Gelişime Açık Sürdürülebilirlik

İnovasyonu destekleyen bir kültüre sahip bulunuyor, müşteri odaklı çalışıyor ve müşteri memnuniyetini, sadakatini önemsiyor, ürün portföyümüzü geliştirirken bunu esas alıyoruz.

YETENEKLERİMİZ

Mobilya ve ahşap sektöründe büyük projelere imza atmanın gururunu yaşayan genç ve dinamik bir ekibiz.

MAĞAZA MOBİLYA DEKORASYONU 91%
OFİS MOBİLYA ÜRETİMİ 87%
EV MOBİLYA ÜRETİMİ 93%
DIŞ CEPHE AHŞAP ÜRETİMİ 93%
ÖZEL MOBİLYA ÜRETİMİ 98%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 96%

ÜRETİM SÜRECİMİZ

Projenizi en ince detayına kadar inceliyor ve en mantıklı fiyat çalışmasını sizlere sunarak üretim yapmaktayız.

MOBİLYA FİYATLANDIRMA

Mobilyalar evlerimiz içerisinde bizlere yaşam kolaylığı ve yaşam konforu sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin üretim zorlukları, kullanılan malzemeleri, tasarımları ve işçiliklerine göre fiyatlandırılmaları yapılmaktadır. Verilen emek değeri ve malzeme kalitelisi arttıkça mobilya fiyatlandırmaları da bunlara bağlı olarak artış gösterecektir.

Mobilya Fiyatlandırma Prensiplerimiz

Anıltek Mobilya olarak bizler sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı yapmamızdan dolayı sektörde aynı hizmeti sağlayan diğer firmalara ve kurumlara göre fiyatlarımız daha uygundur. Düşük kar marjı, yüksek satış oranı prensibine bağlı olarak çalınmakta ve sizlere bu prensiple hizmetler sağlamaktayız.

Mobilyalarda Alabileceğiniz En Uygun Fiyatlar

Eğer sizlerde kaliteyi daha uygun fiyatla almak istiyorsanız ve bu konuda güvenebileceğiniz bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Anıltek Mobilya olarak bizler sizlere mobilya fiyatlandırma konusunda en düşük fiyatları vererek sizlerin daha kolay alışveriş yapmasını ve hizmet almasını sağlamaktayız. Hizmetlerimizi alanında uzman kişilerce vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

MOBİLYA ÜRETİM

Evlerimizde ve işyerlerimizde kullanmış olduğumuz mobilyalar alanında uzman, tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından teknolojik cihazların desteği ile üretilmektedir. Üretilen bu ürünler farklı malzemeler, farklı boyutlar ve farklı tasarımlarla imal edilmektedir. Anıltek Mobilya olarak bizler sizlere evlerinize özel, ya da standart ölçülere sahip olan mobilyaları hızlı bir şekilde üretmekte ve teslim etmekteyiz.

Mobilya Üretim Aşamaları

Sizlerin evlerinize özel ve modaya uygun tasarım çizgileri sahip mobilyalarınızı özel isteklerinize göre ima t etmekteyiz. Öncesinde sizlerin taleplerini, evlerindeki alanın gerekli ölçülerini ve yapılacak olan malzeme ve diğer bilgileri toplayarak sonrasında mobilya üretim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Mobilya Üretim Hizmetlerimiz

Özel tasarımlara sahip mobilyalara ihtiyacınız varsa ve bu konuda kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Anıltek Mobilya olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

MOBİLYA UYGULAMA

…Evlerimizin iç dekorasyonlarında kullandığımız mobilyaların üretim ve uygulama işlemlerini Anıltek Mobilya olarak bizler sizlere kaliteli, profesyonel ve modern dokunuşlara sahip üretimlerimizle sağlamaktayız. Mobilya üretim ve uygulama işlemlerini son teknoloji cihazlar ve kaliteli ahşap malzemelerimiz ile yapmaktayız.

Mobilya Uygulama İşlemi

Özel tasarım, istek üzerine gerçekleştirdiğimiz mobilyalarda gerekli ölçü ve diğer bilgileri almakta ve profesyonel çalışanlarımız ile bu mobilya uygulama işlemlerini yapmaktayız. İşlemlerin bitmesinin ve üretimin tamamlanmasının ardından uygulama işlemi için evlerinize gelmekte ve işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Mobilya Uygulama Hizmetlerimiz

Eğer sizlerin de mobilya üretim ve uygulama işlemlerine ihtiyacınız var ise Anıltek Mobilya olarak bizler sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız. İletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

SÖZÜMÜZ SENET

Başladığımız her projeyi en iyi şekilde üretmeyi ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

Proje, üretim ve teslimat ile alakalı açıklama yazılacak.Proje, üretim ve teslimat ile alakalı açıklama yazılacak. Proje, üretim ve teslimat ile alakalı açıklama yazılacak.