Mağaza Mobilya Üretimi 2019-10-14T11:36:56+00:00

MAĞAZA DEKORASYONU BİZİM İŞİMİZ

Dekorasyon sektöründe yer alan ve çalışmalarını sürdüren firmamız mağaza dekorasyonu konusunda oldukça iddialıdır. Geçmişten bu yana gerçekleştirdiğimiz tasarımlarımız sayesinde firma olarak kulaktan kulağa yayıldık ve müşterilerimizin beğenisini kazanmayı başardık. Firmamız için en önemli unsur müşterilerimizin taleplerine en doğru şekilde yanıt verip memnuniyetlerini kazanmaktır.

İLETİŞİM

MAĞAZA MOBİLYA TASARIMI

Mağaza dekorasyonu çok yönlü çalışmayı gerektirir. Mağaza mobilya tasarımıbu açıdan büyük bir boşluğu dolduracak, farklı konseptleri rahatlıkla ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

Başarılı bir mağaza mobilya dekorasyonu için ilk olarak mağazanın konseptine uygun tercihlerde bulunmak gerekir. Mağaza konsepti, hizmet verdiğiniz sektöre, hedef kitlenize göre değişiklik gösterir. Üstelik kimi sektörlerde mevsimine göre mağaza mobilya tasarımlar da öne çıkar.

Mağazanın bulunduğu alana göre mobilya tasarım konsepti değişir. Örneğin alışveriş merkezindeki ve caddedeki aynı sektörde hizmet veren mağazanın tasarımı farklı olur. Çünkü çevresel faktörler de etkili olup mağaza önünden geçen insanların, mağazadasirkülasyon yapan insanları sayısı, mağazanın civardaki mağazalarla uyumu, aydınlanma seviyesi gibi detaylar mobilya tasarımında doğrudan etkilidir.

Mekana ve Sektöre Özel Mağaza Mobilya Tasarımı

Mağaza mobilya tasarımıdiğer yaşam alanlarından çok farklı olmalı. Çünkü mağazaların asıl amacı ürünlerin tüketiciye ulaştırılması ve satış yapmaktır. Bu yüzden çok fazla detay bulunur ve her detayın satış rakamları üzerinde pozitif veya negatif etkisi vardır. İlk olarak mağazanın ölçüleri ve şekli dikkate alınmalı, mağaza ölçüleriyle mobilya ölçüleri arasında uyum yakalanmalıdır. Eğer çok geniş bir mağazanız varsa mobilyalar konusunda daha rahat davranabilirsiniz. Fakat dar ve orta büyüklükteki bir mağazada mobilyalarınızın daha ergonomik olması gerekir.
Mağaza mobilya tasarımında sergileyeceğiniz ürün miktarı ve ebatları da önemlidir. Proje esnasında en fazla ürünü en rahat biçimde reyonlarınıza taşıyacak dizaynları tercih etmelisiniz. Kesinlikle ürünler yığınlar halinde, sıkışsıkış olmamalı.

Şık ve Fonksiyonel Mağaza Mobilya Tasarımı

Mağaza mobilya tasarımıyapılırken reyonlar, raflar, kasa, deneme kabinleri, dinlenme alanları, vitrin gibi mağazaların büyük çoğunluğunda olan detaylar dekorasyonun önemli parçalarıdır. Bütün bunları konumları ve birbirlerine olan mesafeleri planlanırken müşterilerinizinmağazanızda rahatça hareket edebilmesine olanak tanımalısınız. Hem ürünlerinizi inceleyecekleri hem de rahatça dolaşabilecekleri bir konsept oluşturmalısınız. Sergilediğiniz ürünlerin sayısından ziyade çeşidine önem vermeli, aynı ürünleri reyonlarınıza taşımak yerine farklı ürünlere yer vermelisiniz.
Mağaza mobilya tasarımıyaparken çalışmalarınızın da rahatça hareket edebileceği bir alan inşa etmeli, mekân ölçülerini en verimli şekilde kullanmalısınız. Mağazanızın aldığı ışık oranına ve genel konsepte göre renk tercihinde bulunmalısınız.

Mağazanızın Dekorasyonu ile Farkınızı Gösterin

Mağazanıza profesyonel ellerin değmesi sonucu ilgilerin odağında olmak istemez misiniz? Mağazacılık sektöründe farkınızı ve şıklığınızı ortaya koyarak ilerlemek sizlerin de hoşuna gidecektir.

Kaliteli Malzeme ile Başarılı Hizmet

Mağazanızın dekorasyonunda kullandığımız malzemeler son kalitedir. Malzemelerin kalitesi konusunda aklınızda soru işareti kalmaması için buyurun firmamızda ayrıntılı olarak görüşelim. Kaliteli hizmet sizlerin en büyük hakkıdır.